• 1165
  • 151 مرتبه
چه کشورهایی برای خرید خانه مناسب ترند؟

چه کشورهایی برای خرید خانه مناسب ترند؟

1399/12/23

کشورهایی مثل پرتغال و لهستان تا چندی پیش مقصد مورد علاقه بسیاری از افراد برای خرید خانه و سرمایه گذاری حوزه ملک و مستغلات بودند، اما ظاهرا بعد از همه گیری کووید-۱۹ ورق برگشته است. در ادامه برترین کشورها برای خرید خانه معرفی شده اند:

۱- استرالیا
در استرالیا، قیمت املاک و مستغلات طی سالهای اخیر  به سمت بهبود تغییر کرده است.
به طور کلی، هزینه های مالکیت یک خانه در استرالیا در طول سال ها به طور قابل توجهی در اکثر شهرها کاهش یافته است.

۲- آمریکا
آمریکا در حال حاضر در رده دوم مقرون به صرفه ترین کشورها برای خرید ملک قرار دارد. 
در بیشتر موارد، قیمت ها به مکانی که جستجو می کنید بستگی دارد و ملک در بیشتر مراکز شهری کمی گران تر است.

۳- انگلستان
دارایی های ملکی در انگلستان جهت منافع بلند مدت بسیار پایدار هستند.  همچنین، به استناد پایگاه بانک انگلیس، با نرخ بهره بسیار کم و مقرون به صرفه می شود به تأمین مالی برای ملک های با قیمت پایین دسترسی پیدا کرد.

۴- کانادا
بازار املاک و مستغلات در کانادا برای سرمایه گذاران خارجی وضعیت بسیار سالمی دارد.  پیش بینی ها در حقیقت افزایش احتمالی تقاضای مسکن در کانادا را نشان داده اند.
شما به عنوان یک دارنده بالقوه املاک در کانادا، از نرخ های کم بهره با ثبات، ارزش ارزی قابل ملاحظه متوسط ​​کانادا و کاهش مالیات در میان سایر مزایا بهره مند خواهید شد.

۵- اسپانیا
گزارش اخیر بانک اسپانیا نشان داد که خرید ملک در اسپانیا نوید بازدهی ۹ درصدی را می دهد و درآمد سالانه اجاره حدود ۴ درصد است.
بنابراین، گرچه ممکن است قیمت ها در نقاط مهم توریستی مانند بارسلونا، مایورکا، والنسیا و جزایر قناری اندکی کاهش یافته باشد، اما اسپانیا همچنان یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در املاک است.

.

.

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه مهاجرتی استارت آپ ویزا را با ما تجربه کنید.

فایل های پیوست