اخذ اقامت دائم کانادا از طریق استارت آپ

مقدمه:

 امروزه مهاجرت از کشور مادری به کشوری دیگر به دلایل مختلف مانند کار، تحصیل، ازدواج، تنوع بخشیدن به زندگی و گاهی هم از روی اجبار به عنوان یکی از امور مهم و کلیدی در زندگی بسیاری از مردم سرتاسر جهان خود نمایی می کند. به گونه ای که گاهی آنقدر این تصمیم در زندگی افراد پر رنگ می شود که حاضر به تحمل سختی های بسیار در این راه پر فراز و نشیب می شوند. در این میان کشور کانادا به عنوان یک کشور توسعه یافته و مهاجر پذیر، به مقصدی محبوب در بین بسیاری در سرتاسر جهان تبدیل شده است. استقبال از این کشور و انتخاب به عنوان مقصد مهاجرت دلایل مختلف دارد از جمله امنیت، فرصت های شغلی زیاد، اقتصاد پویا و بازار پر رونق، خدمات درمانی دولتی، دانشگاه های تراز 1 جهانی و...

 

جهت اطلاع از شرایط استارت آپ ویزا اینجا کلیک کنید.

مهاجرت به کانادا:

هر کشور با توجه به شرایط خاص خود روش های مهاجرتی خاصی دارد و کانادا نیز به عنوان یک کشور مهاجر پذیر، روش ها و برنامه های مهاجرتی متفاوتی برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند؛ فراهم کرده است. هر شخص باتوجه به شرایط شخصی خود می تواند یکی از روشهای مهاجرت را برگزیند که در نهایت منجر به دریافت اقامت دائم کانادا شود و پرونده مهاجرتی خود را پیش ببرد. اما با توجه به اهمیت این تصمیم یعنی مهاجرت در زندگی و آینده هر فرد، انتخاب روش مناسب جهت مهاجرت، یکی از کلیدی ترین مراحل این مسیر است. بهره گیری از مشاوران آشنا به امور، صادق و متعهد می تواند در این مسیر بسیاری از مشکلات احتمالی ناشی از انتخاب نادرست و تصمیم غلط را از بین ببرد.  

 

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان، میتوانید با ثبت درخواست مشاوره رایگان منتظر تماس کارشناسان ما باشید.(اینجا کلیک کنید)

گروه مهاجرتی VGS به عنوان نماینده شرکت Vantage Global Solutions اقدام به ارائه خدمات مشاوره و دریافت اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ ویزا کانادا می نماید.
لازم به ذکر است که بر خلاف برخی روش های دیگر مهاجرت به کانادا از جمله مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی به کانادا ، جاب آفر و...، که منجر به دریافت ویزای موقت کاری یا تحصیلی می شوند؛ برنامه مهاجرتی استارت آپ ویزا کانادا به صورت مستقیم به دریافت اقامت دائم کانادا یا PR کل خانواده منجر خواهد شد. (جهت آشنایی با مزایا و حقوق اقامت دائم کانادا اینجا کلیک کنید.) استارت آپ ویزا کانادا که یکی از برنامه های مهاجرتی خاص دولت کانادا می باشد با توجه به تخصصی بودن و پیچیده بودن فرآیند اخذ پذیرش، نیاز به اقدامات حساب شده، تخصصی و موثر دارد. بنابراین در صورتی که در این فرایند حساب شده عمل نشود احتمال ریجکت شدن پرونده بسیار است.

 

جهت آشنایی بیشتر با برنامه مهاجرتی استارت آپ ویزا اینجا کلیک کنید. 


کارشناسان گروه مهاجرتی VGS  و شرکت ونتیج با بهره گیری از توان و دانش فنی خود خدمات مشاوره و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه مهاجرتی استارت آپ ویزا را با حساسیت و دقت بالا انجام خواهند داد و در این فرایند تلاش ما براین است که با اتکا به تجربه و دانش متخصصین خود احتمال پذیرش پرونده ها را برای افرادی که شرایط لازم را دارند به حداکثر رسانده به گونه ای که احتمال ریجکت شدن پرونده ها به صفر برسد.